Kontaktirajte nas




Gdje se nalazimo?

Kontakt informacije

SARAČEVIĆ d.o.o
Poslovna zona Vila br. 1 74260 Tešanj, Bosna i Hercegovina
+387(0)32 654-600
+387(0)32 656-091
info@saracevic.ba

Prodaja, nabava i marketing

Saša Bahtić, rukovodilac
+387(0)32 654-600
+387(0)61 109-124
+387(0)32 656-091
sasa@saracevic.ba
Admir Saračević, prodajni menadžer
+387(0)32 654-600
+387(0)61 623-924
+387(0)32 656-091
admir@saracevic.ba
Nermin Huselja, nabava
+387(0)32 656-090
+387(0)62 342-872
+387(0)32 656-091
nermin@saracevic.ba

Logistika i servis kupca

Enes Omahić, rukovodilac
+387(0)32 654-600
+387(0)61 388-578
+387(0)32 656-091
enes@saracevic.ba
Nadina Hotić, servis kupca
+387(0)32 654-600
+387(0)61 108-470
+387(0)32 656-091
nadina@saracevic.ba
Aida Valjevac, servis kupca
+387(0)32 654-600
+387(0)32 656-091
aida@saracevic.ba
Selma Mešić, servis kupca
+387(0)32 654-600
+387(0)32 656-091
selma@saracevic.ba
Alija Katardžić, servis kupca
+387(0)32 654-600
+387(0)62 980-735
+387(0)32 656-091
alija@saracevic.ba
Amar Omahić, servis kupca
+387(0)32 654-600
+387(0)32 656-091
amar@saracevic.ba

Tehnologija i razvoj

Midhat Škapur, rukovodilac
+387(0)32 656-092
+387(0)62 946-432
+387(0)32 656-091
midhat@saracevic.ba
Amer Fetić, inžinjer razvoja
+387(0)32 656-092
+387(0)32 656-091
amer@saracevic.ba
Mirza Saračević, projekt menadžer
+387(0)32 656-092
+387(0)62 881-324
+387(0)32 656-091
mirza@saracevic.ba
Amel Saračević, projekt menadžer
+387(0)32 656-092
+387(0)32 656-091
amel@saracevic.ba
Omer Sinanović, asistent tehničke pripreme
+387(0)32 656-092
+387(0)32 656-091
omer@saracevic.ba

Računovodstvo i finansije

Amina Hadžismailović, rukovodilac
+387(0)32 654-600
+387(0)32 656-091
amina@saracevic.ba
Hikmeta Prnjavorac, knjigovodstvo
+387(0)32 654-600
+387(0)32 656-091
hikma@saracevic.ba

Maloprodaja

Lejla Hamzić, servis kupca
+387(0)32 654-600
+387(0)32 656-091
lejla@saracevic.ba

Direktor

Fuad Šišić
+387(0)32 654-600
+387(0)62 395-361
+387(0)32 656-091
fuad@saracevic.ba

Vlasnik

Osmo Saračević
+387(0)32 654-600
+387(0)61 166-915
+387(0)32 656-091
osmo@saracevic.ba
Top